HİZMETLERİMİZ

grafik

GRAFİK TASARIM

Png Reklam, teknolojisini en üst seviyede kullanan, size kendi piyasanızda rakiplerinizden daha avantajlı ve ayrıcalıklı kılan, gün geçtikçe yenilenen ve yenileten, günümüz teknolojisine uygun programlar kullanarak sorunsuz ve istenilen kalitede hizmet veren, kaliteyi yaşamın kendisi olarak gören, baskıya kadar olan tüm aşamalarda;etkin, hızlı ve titiz üretim prensibiyle çalışan,müşteri odaklı hizmet anlayışına dayalı, yapıcı ve olumlu düşünce tarzı ile hayaller inize değer katan ve sahip çıkan, reklam ve tasarım hizmeti vermektedir.

FOTOĞRAF

Görsel iletişimin en güçlü araçlarından biri olan fotoğraf, fikir aşamasından prodüksiyona, çekim aşamasından post-prodüksiyon işlemlerine kadar oldukça yorucu ve titizlik gerektiren bir sürecin onunda ortaya çıkar. Png Reklam kendi bünyesi nde faaliyet gösteren fotoğrafçılar ve sahip olduğu ekipman altyapısıyla fotoğrafın birçok alanında önemli deneyimlere sahiptir. Mimari çekimden, odaya, ürün çekiminden, düğün&doğum a  kadar oldukça geniş bir yelpaze ye sahiptir.

foto
webtasarim

WEB TASARIM

Png Reklam uluslar arası ve yerli ekiple uyumlu bir aile kurarak, benzersiz,seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, SMK Medya tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesa jın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

SOSYAL MEDYA

Son birkaç yıla baktığımızda sosyal medyanın, birçok iş kolunun büyümesinde, marka farkındalığının arttırılmasında ve e-ticaretin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu görüyoruz. Bugün markaların çoğu sosyal medyayı daha efektif kullanabilmek için kendini geliştiriyor. Malum ülkemiz kullanıcı sayısı bakımından Facebookta altıncı sırada yer alıyor.Firmanıza
özel tasarladıgımız reklamları detaylı raporlandırma sistemi ile sosyal medya hesaplarında paylasarak daha da büyümeye ne dersiniz?

sosyalmedya
matbaa

MATBAA

Png Reklam, bugüne kadar birçok matbaa işini sorunsuz, yüksek kalite ve avantajlı fiyatlarla sürdürdü. Piyasanın %35-%40 daha altına fiyat verip çalışarak farkını ortaya koymuştur. Sizde uygun fiyatlımatbaa hizmetimizle çalışmaya ne dersiniz ?

EĞLENCELİ FİKİRLER

Karlı satış, doğru pazarlamanın, doğru pazarlama ise etkili bir tanıtımın sonucudur. Ürün ya da hizmetlerinizin eksiksiz anlatılması ancak planlı tanıtım faaliyetleri ile sağlanabilir. Uygun bütçe, verimli kanallara yönlendirilmeli ve bu çalışmalar birikerek kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır. Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıradışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Png Reklam sizin için iyi fikirler bulur. Bir kampanya ne kadar iyi planlanırsa planlansın, bir fikir ne kadar çarpıcı olursa olsun eğer hayata geçirilemiyorsa hiç bir anlam ifade etmez. Png Reklam piyasa deneyimiyle, ihtiyacınızı karşılayacak geniş bir tedarikçi listesine sahiptir. Tedarikçiyi tespit eder, sizin için bütçe oluşturur ve işi başından sonuna takip eder.

eglence