Hakkımızda

Büyük üstatlarımızdan öğrendiklerimizi, kendi tecrübelerimizden de kattıklarımızla sizlere hizmet etme kararı alarak 2012 yılının ortalarında; enerji dolu, heyecanlı, minik bir reklam ajansı olarak kurulduk.

Büyük işlerin büyük paralarını değil, küçük ama doğru ve samimi işlerin büyük başarılarını hedef aldık her zaman. Bizim için öncelik her zaman başarı oldu. Çünkü yarattığımız hayallerin iyi bir noktaya gelmesinin bizim için en güzel hediye olacağını düşündük.

Kimi zaman iyi bir fotoğraf çekebilmek için yıllarca setlerde üstatlara kahve taşıdık, kimi zaman iyi bir tasarımın inceliklerini öğrenebilmek için öğle yemeğinde bir avuç leblebi yemeyi tercih ettik. Evet, bu süreçler içinde çok paralar kazanmadık. Çünkü öğrenmek, anlayabilmek, yeni şeyler görmek, kendimize iş ve sanatımıza yeni ve değerli deneyimler katmak bizim en büyük idealimizdi.

Ve daha sonra öğrendiğimiz, kendimize kattığımız ve deneyimlediğimiz birikimimiz ile, hayalini kurduğumuz; içi her daim filtre kahve kokan, arada 45’lik plakların çaldığı, bazen ise kafa dağıtmak için Play Station oynadığımız ‘’ Png Reklam’’ ı kurmaya karar verdik.

Prensip olarak önceliğimiz; karşılıklı güven duygusunu ön planda tutarak, birlikte iş yaptığımız proje sahiplerinin, mevcut projelerinde söz sahibi olarak inisiyatif kullanabilmesi ve bu doğrultuda farklı ve yaratıcı fikirleri ortaya çıkartarak, içinde ucuz hilelerin olmadığı, tüketicinin kandırılmadığı, dürüst, samimi, yaratıcı ve keyifli reklamlar çıkarmaktır.

senem

Senem TUNÇ
Ajans Başkanı – Grafik Tasarım

can

Can CANBOLAT
Sanat Yönetmeni – Fotoğraf

sermet

Sermet KENDİIŞIK
Koordinatör – Web Developer

beril

Bril ARSLAN
Grafik Tasarım

mertcan

Mertcan Yılmaz
İllüstrasyon – Karikatürist

erdi

Erdi YILDIRIM
Asistan – Fotoğraf

ecem

Ecem TALATLIOĞLU
Halkla İlişkiler

tarcin

PUKU
El Patrone